Veletrh iKariéra VŠCHT Praha 2017

Datum konání: 05. 04. 2017

**Uzávěrka přihlášek je 3.2.2017. **

Cílem této akce je zprostředkovat kontakt mezi vysokoškolskými studenty a jejich budoucími zaměstnavateli a zvýšit tak jejich oboustranné povědomí o vzájemných nárocích a požadavcích.

Veletrh iKariéra, probíhá přímo na půdě VŠCHT, s očekávanou účastí přes 1500 studentů ze všech fakult. Pro návštěvníky veletrhu je vstup zdarma. Při vstupu každý obdrží “veletržní tašku” a brožuru Průvodce veletrhem. Průvodce veletrhem jednak usnadní návštěvníkům orientaci na veletrhu a zároveň tvoří další komunikační kanál mezi studenty a firmami. Součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program v podobě workshopů, prezentací společností , soutěží o zajímavé ceny a Fun zóny pro studenty.

Celá akce je předem masivně propagovaná ve škole, školním kampusu, na oficiálních facebookových stránkách, webu veletrhu i webu školy.

Na veletrhu se setkáte se studenty fakult:

Fakulta chemické technologie,

Fakulta chemicko-inženýrská,

Fakulta potravinářské a biochemické technologie,

Fakulta technologie ochrany prostředí.

Možnosti účasti

 • Standardní účast
  při zakoupení standardní účasti máte k dispozici stánek o velikosti 2×1,5 m, strukturovanou stranu v brožuře Průvodce veletrhem (náklad 1200 ks + elektronická verze) a možnost vložení Vašich propagačních materiálů do tašek (1000 ks), které se rozdávají návštěvníkům. Před konáním veletrhu bude Vaše společnost zviditelněna v PR kampani na všech fakultách VŠCHT Praha. V rámci servisu budete mít k dispozici hostesku, která se bude starat o Vaše pohodlí a připravovat pro Vás po celý den občerstvení.
 • Standardní účast s kreativní stranou v Průvodci veletrhem
  při zakoupení této varianty máte navíc možnost přidat ke klasické strukturované straně v průvodci Vaši vlastní kreativní stranu.
 • Nepřímá účast
  účast formou strukturované strany v Průvodci veletrhem (1200 výtisků + elektronická verze)
 • Nepřímá účast s kreativní stranou
  účast formou strukturované a kreativní strany v Průvodci veletrhem (1200 výtisků + elektronická verze)
 • Vložení propagačních materiálů Vaší společnosti do veletržních tašek (1000 ks)

Při přímé i nepřímé účasti máte navíc možnost dát o své společnosti vědět všem návštěvníkům otištěním Vaší kreativní strany na druhou nebo třetí stránku obálky Průvodce veletrhem. Deadline pro dodání materiálů k tisku je 3.3. 2017.

Něco navíc. Pomocí partnerství s IAESTE si můžete zajistit na všechny naše veletrhy: prioritní rezervaci stánku, nadrozměrný stánek, loga na materiálech veletrhu či přednášku zdarma.

Videa z minulých ročníků:

&

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…