Den iKariéra ČVUT v Praze

Datum konání: každoročně koncem října

» Den iKariéra je prémiový projekt, který se pořádá na ČVUT v Praze.
» Nabízí exkluzivní prostor pro prezentaci před studenty a to především pro partnery IAESTE. » Kapacita je pouze deset firem, toto malé číslo dává garanci exkluzivity.

» Firmy mají několik možností, jak se během dne prezentovat.

  • Workshopy – Pro studenty, kteří se o akci dozví během dne, nebo v průběhu reklamní

kampaně před konáním projektu. Téma by mělo být aktuální a poutavé. S problémem při hledání správného tématu se lze obrátit na IAESTE. Pro letošní ročník jsme zvolit formu otevřených workshopů, na které se studenti nebudou registrovat předem tak, jak tomu bylo v předchozích letech, ale budeou se moci zapojit kdykoliv budou mít čas. Rozhodli jsme se tak na základě zkušeností z předchozích let, kdy se tato forma ukázala být pro studenty výrazně atraktivnější. Každá firma bude mít na workshop prostor 4 – 6 hodin (bude upřesněno).

  • Celodenní prezentace – V průběhu dne má firma možnost umístit stánek přímo v budově

fakulty. Zpravidla bývají stánky umístěné v blízkosti hlavního vchodu tak, aby měli zástupci firem na stánku možnost oslovit co největší množství studentů přicházejících do školy.

Stánek je zajištěn (pokud si ovšem firma nepřeje vlastní). Samozřejmostí je veškerý komfort pro prezentující firmy, o ten se stará lokální centrum IAESTE.

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…