Katalog iKariéra.cz 2022

Datum konání: celoročně

Katalog iKariéra.cz

Tištěná verze projektu ikariéra – Katalog iKariéra, doplňuje a rozšiřuje možnosti online světa. Silnou stránkou katalogu iKariéra vždy bylo zacílení na konkrétní cílovou skupinu. Tedy studenty a budoucí absolventy technických, technologických a ekonomických škol v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Liberci a ve Zlíně. Katalog iKariéra umožňuje vymanit se z obecných formulací inzerce pro všechny a nabízet více konkrétní spolupráci. Studenty zajímají možnosti spolupráce během studia, částečné úvazky, brigády, ale také témata bakaláře, diplomek a třeba stipendia. Absolventy zajímají benefity zaměstnanců a podmínky k nástupu do zaměstnání. S tím, jak se dnes mění podmínky, jsme vytvořili unikátní kombinaci tištěné inzerce, jakéhosi základního profilu firmy (jak v katalogu, tak online na www.ikariera.cz) + dalších služeb online iKariéry: profil, galerie, videa, aktuální příležitosti spolupráce, online pracovní nabídky, příběhy zaměstnanců, události, články a fakta o firmě a samozřejmě aktuálních kontaktech pro jednotlivé formy spolupráce. Připravili jsme proto několik variant inzertní strany. Novinkou letošního roku je to, že inzertní strana firmy má pořád velikost na šířku 148 mm a na výšku 210 mm, naše značky a informace o spolupráci jsme ale přesunuli do zóny mimo inzertní stranu tím, že jsme skutečnou velikost katalogu rozšířili o 20 mm na šířku i 20 mm na výšku. Inzerentům touto inovací zůstává více místa pro vlastní obrázky a texty. Skutečná velikost katalogu tak bude atraktivnějších 168mm na šířku a 230mm na výšku.

Varianta A je standardizovaná a nabízí kombinaci obrázku a textů, které mají danou strukturu. Profil firmy, firma nabízí, firma hledá, firma požaduje. Tuto variantu jsme letos doplnili nejen o výběr hledaných oborů a nabízenou spolupráci při studiu, ale také o zobrazení struktury informací, které následně doplňuje online svět portálu www.ikariera.cz. Pro rychlý odkaz na portál ikariéra.cz používáme vložený QR kód s odkazem na online profil firmy.

Varianty

Varianta B je kreativní a nabízí libovolnou možnost vizuální prezentace firmy. Variantu B jsme letos rozšířili o výběr hledaných oborů, nabízenou spolupráci při studiu, ale také o zobrazení struktury informací, které následně doplňuje online svět portálu www.ikariera.cz. Pro rychlý odkaz na portál ikariéra.cz používáme vložený QR kód s odkazem na online profil firmy.

Varianty

Varianta C je kombinací standardní a kreativní strany a nabízí výhody obou inzertních stran. Variantu C jsme letos rozšířili o výběr hledaných oborů, nabízenou spolupráci při studiu, ale také o zobrazení struktury informací, které následně doplňuje online svět portálu www.ikariera.cz. Pro rychlý odkaz na portál ikariéra.cz používáme vložený QR kód s odkazem na online profil firmy. Navíc varianta C pojme daleko více textu, než standardní strana A, protože na levé dvoustraně není nutné použivat výběr oborů, forem spolupráce a struktury dalších informací na portále ikariera.cz.

Varianty

Varianta D je kombinací dvou kreativních stran a nabízí možnost jejich spojení do jedné inzertní strany na šířku. Variantu D jsme letos rozšířili o výběr hledaných oborů, nabízenou spolupráci při studiu, ale také o zobrazení struktury informací, které následně doplňuje online svět portálu www.ikariera.cz. Pro rychlý odkaz na portál ikariéra.cz používáme vložený QR kód s odkazem na online profil firmy. Navíc varianta D umožňuje využít pás rozšíření levé strany o 20 mm na výšku a na 20 mm šířku podle přání inzerenta. Je možné například vložit další QR kódy, atd.

Varianty

Katalog iKariéra.cz bude distribuován v počtu 15000 kusů v průběhu akademického roku studentům technických univerzit. Jak může vypadat váš širší profil online můžete vidět zde: https://www.ikariera.cz/…s/detail/358 https://www.ikariera.cz/…s/detail/343 https://www.ikariera.cz/…s/detail/344 https://www.ikariera.cz/…s/detail/366 https://www.ikariera.cz/…s/detail/369

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…