Veletrh iKariéra ČVUT v Praze 2020

Datum konání: 07. - 08. dubna 2020

Největší veletrh v Praze organizovaný studenty!

Vážená paní, Vážený pane,

Dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s přijatými dnešními opatřeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s rizikem šíření koronaviru, reflektujeme na příkaz rektora ČVUT č. 07/2020 (viz příloha), které ruší konání veškerých konferencí, kulturních, sportovních a společenských akcí, a rušíme konání Veletrhu iKariéra ČVUT v Praze, který se měl konat v úterý 7.4. a ve středu 8.4.2020.

Vzhledem k zrušení výuky a akcí na půdě ČVUT a přesunu ostatních veletrhů iKariéra na květen 2020, bohužel se nám nepodařilo najít náhradní termín Veletrhu iKariéra ČVUT v Praze do konce letního semestru akademického roku 2019/2020.

Za nastalou situaci se omlouváme a snažíme se najít náhradní způsob, kterým byste mohli oslovit studenty ČVUT. O všech aktuálních změnách Vás budeme informovat prostřednictvím emailů. Prozatím Vám můžeme doporučit sledování situace o náhradních termínech ostatních veletrhů iKariéra.

K dnešnímu dni (10.3.2020) všechny objednávky na Veletrh iKariéra ČVUT (jak IAESTE objednávky, tak i interní) ztrácejí platnost bez storno poplatku. Avšak to se nevztahuje na ostatní veletrhy iKariéra, které se posouvají na náhradné termíny.

Děkujeme Vám za dosavadní spoluprací na přípravách veletrhu a budeme se těšit na spolupráci, jak na dalších projektech v akademickém roce 2019/2020, tak i v akademickém roce 2020/2021.

Věříme, že toto opatření přispěje k stabilizaci situace. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonech +420 774 652 167 (Koordinátor Veletrhu) nebo +420 773 867 316 (CR manager Veletrhu).


Za organizační tým Veletrhu iKariéra ČVUT v Praze,
Alma Deleut
Koordinátor Veletrhu

Oslovte studenty techniky na akademické půdě nejstarší technické vysoké školy v Evropě. Představte svou firmu a buďte studentům blíž na jednom ze dvou veletržních dnů. Zúčastněte se Veletrhu iKariéra ČVUT v Praze 2020, který se v současnosti řadí mezi nejvýznamnější akce z oblasti personalistiky. Profesionální přístup a výborná koordinace ze strany organizátorů, z řad studentů, vydobyly veletrhu za 26 let jeho existence značné renomé.

Veletrh iKariéra ČVUT v Praze navštíví každoročně přibližně 6000 studentů.

Místo konání: Kampus Dejvice (fakulty strojní, elektrotechnická, stavební, informačních technologií, architektury a Národní technická knihovna)

Proč se účastnit veletrhu?

Firmám veletrh umožňuje:

 • bezprostřední kontakt se studenty žádaných oborů VŠ
 • oslovit za jediný den až několik tisíc potenciálních zaměstnanců
 • představit firmu a její pracovní nabídky přímo na akademické půdě ČVUT v Praze
 • vytvořit si představu o aktuálních nárocích a požadavcích studentů na své budoucí zaměstnavatele

Studentům veletrh umožňuje:

 • oslovit na akademické půdě nejvýznamnější zaměstnavatele jejich oborů
 • vytvořit si představu o současném spektru pracovních nabídek a o profesních požadavcích, jež jsou na ně kladeny
 • najít si odbornou praxi, stáž, zaměstnání, brigádu či si domluvit spolupráci na diplomové práci
 • zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny

Prezentace firmy

 • na veletržním stánku s nabídkami možností spolupráce a uplatnění
 • na webových stránkách veletrhu
 • v mobilní aplikaci veletrhu pro Android a iOS
 • v kariérním koutku (možnost uspořádat assessment centrum nanečisto, konzultovat životopisy studentů, uspořádat fun zónu)
 • na hodinovém workshopu nebo vlastní soutěži*

* Nejsou součástí standardní účasti. Jde objednat do konce ledna 2020. Částka bude připsaná na konečnou fakturu.

Možnosti účasti

 • Standardní účast
  výstavní prostor 3×1,5 m (zajištění stánku pořadatelem s elektrickým rozvodem, pultem, stolkem a třemi židlemi, nebo vlastní stánek), uvedení na webových stránkách a v mobilní aplikaci veletrhu, uvedení názvu společnosti v tištěné mapce veletrhu, celodenní občerstvení a jedno parkovací místo
 • Standardní účast s logem v mapce
  výstavní prostor 3×1,5 m (zajištění stánku pořadatelem s elektrickým rozvodem, pultem, stolkem a třemi židlemi, nebo vlastní stánek), uvedení na webových stránkách a v mobilní aplikaci veletrhu, uvedení názvu společnosti v tištěné mapce veletrhu a loga na místě stánku, celodenní občerstvení a jedno parkovací místo

Účast je možná jen na jeden den veletrhu. Výjimku mají pouze partnerské firmy, které se mohou účastnit obou dní.

V případě zájmu o dvojstánek Vás žádáme, abyste si objednali dvě účasti. Možnost dodatečného objednání po uzávěrce už nebude možná.

Výběr místa stánku začíná koncem ledna společně s nahráním informací pro web a mobilní aplikaci. Uzávěrka textových a grafických podkladů je 01. 03. 2020. V případě včasného nedodání podkladů, bude jméno Vaší firmy uveřejněno pouze v přehledu účastnících se firem. Z technických důvodů nebude možné zařadit informace o firmě až po uzávěrce. Upozorňujeme, že cena za celý projekt je neměnná a nemůže být v takovémto případě snížena. O důležitých termínech Vás budeme informovat emailem.

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…