Veletrh iKariéra VŠCHT Praha 2020

Datum konání: 11. 03. 2020

VELETRH SE V LETOŠNÍM ROCE KONAT NEBUDE. ČÁSTEČNĚ BUDE NAHRAZEN ONLINE VARIANTOU VELETRHU. TĚŠÍME SE OPĚT V PŘÍŠTÍM ROCE.

Cílem této akce je zprostředkovat kontakt mezi vysokoškolskými studenty a jejich budoucími zaměstnavateli a zvýšit tak jejich oboustranné povědomí o vzájemných nárocích a požadavcích.

Veletrh iKariéra, probíhá v kampuse VŠCHT s očekávanou účastí přes 2000 studentů ze všech fakult. Letošní novinkou je umístění veletrhu v prostorné Národní technické knihovně, situované přímo u budov školy. Pro návštěvníky veletrhu je vstup zdarma. Při vstupu každý obdrží veletržní tašku a brožuru Průvodce Veletrhem. Součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program v podobě workshopů, prezentací společností, soutěží o zajímavé ceny a Fun zóny pro studenty.

Celá akce je předem masivně propagovaná ve škole, školním kampusu, na oficiálních facebookových stránkách, webu veletrhu i webu školy.

Na veletrhu se setkáte se studenty fakult:

Fakulta chemické technologie,

Fakulta chemicko-inženýrská,

Fakulta potravinářské a biochemické technologie,

Fakulta technologie ochrany prostředí.

Možnosti účasti

 • Standardní účast
  při zakoupení standardní účasti máte k dispozici stánek o velikosti 2×1,5 m, strukturovanou stranu v brožuře Průvodce Veletrhem (náklad 1500 ks + elektronická verze) a možnost vložení Vašich propagačních materiálů do tašek (1000 ks), které se rozdávají návštěvníkům. Před konáním veletrhu bude Vaše společnost zviditelněna v PR kampani na všech fakultách VŠCHT Praha. V rámci servisu budete mít k dispozici hostesku, která se bude starat o Vaše pohodlí a připravovat pro Vás po celý den občerstvení.
 • Standardní účast s kreativní stranou v Průvodci Veletrhem
  při zakoupení této varianty máte navíc možnost přidat ke klasické strukturované straně v průvodci Vaši vlastní kreativní stranu.
 • Nepřímá účast
  účast formou strukturované strany v Průvodci Veletrhem (1500 výtisků + elektronická verze)
 • Nepřímá účast s kreativní stranou
  účast formou strukturované a kreativní strany Průvodci Veletrhem (1500 výtisků + elektronická verze)
 • Vložení propagačních materiálů Vaší společnosti do veletržních tašek (1000 ks)

Při přímé i nepřímé účasti máte navíc možnost dát o své společnosti vědět všem návštěvníkům otištěním Vaší kreativní strany na druhou nebo třetí stránku obálky Průvodce Veletrhem.

Něco navíc. Pomocí partnerství s IAESTE si můžete zajistit na všechny naše veletrhy: prioritní rezervaci stánku, nadrozměrný stánek, loga na materiálech veletrhu či přednášku zdarma.

Videa z předešlých ročníků:

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…