Veletrh iKariéra VŠCHT Praha 2022 (Chem-iK)

Datum konání: 30. 03. 2022

Nabídka účasti na veletrhu Chem-iK 2022 na VŠCHT Praha

PŘESUNUTO NA 27.4.2022

Stánek na veletrhu

Běžný stánek na veletrhu se základním vybavením, strukturovaná strana v Průvodci veletrhem 1/2 A4 (orientace – na šířku), 2 inzeráty na JobWall, strava a občerstvení v průběhu veletrhu pro 2 osoby/vysta­vující, 1 parkovací místo.

Stánek na veletrhu + kreativní strana

Běžný stánek na veletrhu se základním vybavením, strukturovaná a kreativní strana v Průvodci veletrhem, tj. pokaždé 1/2 A4 (orientace – na šířku), 2 inzeráty na JobWall, strava a občerstvení v průběhu veletrhu pro 2 osoby/vysta­vující, 1 parkovací místo.

Průvodce veletrhem

Strukturovaná strana v Průvodci veletrhem

Profil firmy v rozsahu 1/2 A4 (na šířku) strukturované dle předepsaných parametrů.

Strukturovaná a kreativní strana

Profil firmy v rozsahu 1/2 A4 strukturované dle předepsaných parametrů a pod ní možnost umístit vlastní grafiku v rozsahu 1/2 A4 (orientace – na šířku).

Rozšiřující služby – Průvodce veletrhem

 • Rada HRist(k)y
  Doplňte naše rozvojové a kariérní články svými zkušenostmi z praxe. Poraďte studentům, jak opravdu uspět v pracovním procesu. Tipy a triky personalistů, jak skutečně vyniknout. Rozsah 1/3 A4 s profilovým fotem a logem společnosti.
 • Rozhovor s absolventem
  Ukažte, že absolvent VŠCHT (nebo podobného oboru) u vás najde uplatnění. Představte jeho cestu k vysněné práci, 1/2 A4, odpovědi na otázky + logo a foto společnosti.
 • Článek na volné téma
  Máte jiný nápad nebo myšlenku, kterou byste našim studentům rádi předali? Rozsah dle libosti, základní jednotka – 1 A4. Služba je omezena.

Služby – proaktivní zaměstnavatel

Workshopy (60–90 min)

Naučte studenty, co potřebují. Ukažte jim, že jejich rozvoj je pro vás důležitý. Doplňte jim chybějící softskills a znalosti, které jim chybí. Workshopy se mohou konat dle zaměření v období 3 týdnů před konáním veletrhu a týden poté.

Talk Show (30 min)

Krátké představení firmy, rozhovor moderátora se zástupcem/zástupci firmy (např. HR+technolog). Představte svoji firmu, ukažte, na co se mají potenciální zaměstnanci těšit a co je třeba umět. Ukažte, že zaměstnání u vás nemusí být jen práce, ale i skvělý kolektiv a spousta výhod. Konání Talk Show v den veletrhu.

Přednáška (60–90 min)

Představte řešení nějaké případové studie nebo problému, který se ve firmě řešil. Předveďte, jak se řeší problémy u vás. Zaujměte všechny. Nejen budoucí absolventy, ale i studenty mladších ročníků nebo akademické pracovníky a třeba díky tomu objevíte i jinou spolupráci, kterou byste si pro vaši firmu nepředstavovali. Workshopy se mohou konat dle zaměření v období 3 týdnů před konáním veletrhu, v den veletrhu a týden poté.

Doplňkové aktivity

 • Inzerce pracovních pozic – Job Wall
  Zveřejnění pracovní nabídky na JobWall (2 dočasné nástěnky ve škole) a zveřejnění na webu školy po dobu 1 měsíce od dne konání veletrhu.
 • Veletržní soutěž
  Zasponzorujte veletržní soutěž pěkným dárkem pro studenty. Spolupráce probíhá formou barterové spolupráce – za věcné dary bude na soutěžních materiálech logo společnosti.
 • Realizace funzóny, speciální stánek
  Ukažte studentům, že se dokážete odlišit, přivezte jim ukázat něco extra. Ukažte jim interaktivní expozici nebo zábavný způsob rozvoje.

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…