Veletrh iKariéra VŠCHT Praha 2023 (Chem-iK)

Datum konání: 25. 04. 2023

Nabídka účasti na veletrhu Chem-iK 2023 na VŠCHT Praha

Zveme Vás na již 27. ročník kariérního veletrhu Chem-iK, který se bude konat jako každý rok na půdě VŠCHT Praha, v Dejvicích a to v úterý 25. dubna 2023. Veletrhu se účastní kolem 2000 studentů a v jeho rámci máte možnost studentům lépe přiblížit Vaši firmu a dostat se do povědomí jako možný budoucí zaměstnavatel. Veletrhu se účastní nejen chemici vyučení v různých odvětvích, ale také naši studenti informatiky a kybernetiky, i studenti z ústavu ekonomie a managementu. Absolventi VŠCHT také nachází často uplatnění ve vedoucích a manažerských pozicích.

Uzávěrka registrace na veletrh je do zaplnění prostorů nebo do 17.3.2023.

Tento rok pro Vás máme větší možnost výběru, u které doufáme, že si každý přijde na své. V následujících bodech stručně popíšeme jednotlivé položky. Více podrobnou nabídku naleznete v dolní části stránky ke stažení. V podrobné nabídce také naleznete popisy nově zavedených zvýhodněných balíčků.

Stánek na veletrhu

Stánky nabízíme ve třech možných velikostech, a to sestupně Premium, Standard a Basic. Velikost stánku ovlivňuje také lukrativnost umístění a dodatkové služby ke stánku.

Premium účast (41 900,–)

zahrnuje v ceně velký stánek, přednostně umístěnou strukturovanou stranu velikosti 1/2 A4 v průvodci veletrhem, catering pro 4 osoby, 2 parkovací místa a 1 inzerci pracovní pozice.

Standardní účast (31 900,–)

zahrnuje v ceně střední stánek, strukturovanou stranu velikosti 1/2 A4 v průvodci veletrhem, catering pro 2 osoby, 1 parkovací místo a 1 inzerci pracovní pozice.

Basic účast (21 900,–)

zahrnuje v ceně malý stánek, strukturovanou stranu velikosti 1/3 A4, catering pro 2 osoby, 1 parkovací místo a 1 inzerci pracovní pozice.

Místo stánku je přiděleno dle termínu závazné objednávky. V případě zájmu o výběr umístění stánku dle vlastních preferencí je třeba si zakoupit službu přednostní výběr stánku (5 000,–).

Průvodce veletrhem

Strukturovaná strana v Průvodci veletrhem

Profil firmy na strukturované straně dle předepsaných parametrů. Možnosti rozsahu:

standard 1/2 A4 (6900,–)

basic 1/3 A4 (4900,–)

(obě verze orientované na šířku)

Kreativní strana

Pod strukturovanou stranu je dále možnost si za příplatek umístit vlastní grafiku v rozsahu:

standard 1/2 A4 (2 000,–)

basic1/3 A4 (1 500,–)

(obě verze orientované na šířku)

Rozšiřující služby – Průvodce veletrhem

 • Rozhovor s absolventem (4 900,–)
  Ukažte, že absolvent VŠCHT (nebo podobného oboru) u Vás najde uplatnění. Představte jeho cestu k vysněné práci, 1/2 A4, odpovědi na otázky + logo a foto společnosti.
 • Článek na volné téma/kreativní strana na A4 (10 900,–)
  Máte jiný nápad nebo myšlenku, kterou byste našim studentům rádi předali? Rozsah dle libosti, základní jednotka – 1 A4. Služba je kapacitně omezena.

Služby – proaktivní zaměstnavatel

Workshop (20 000,–)

Naučte studenty, co potřebují. Ukažte jim, že jejich rozvoj je pro vás důležitý. Doplňte jim chybějící softskills a znalosti, které jim chybí. Workshopy se mohou konat dle zaměření v období 3 týdnů před konáním veletrhu a týden poté.

Talk Show (6 500,–)

Krátké představení firmy, rozhovor moderátora se zástupcem/zástupci firmy (např. HR + technolog). Představte Vaši firmu, ukažte, na co se mají potenciální zaměstnanci těšit a co je třeba umět. Ukažte, že zaměstnání u Vás nemusí být jen práce, ale i skvělý kolektiv a spousta výhod. Talk Show se koná v den veletrhu.

Přednáška (15 000,–)

Představte řešení nějaké případové studie nebo problému, který se ve firmě řešil. Předveďte, jak se řeší problémy u Vás. Zaujměte všechny. Nejen budoucí absolventy, ale i studenty mladších ročníků nebo akademické pracovníky a třeba díky tomu objevíte i jinou spolupráci, kterou byste si pro Vaši firmu nepředstavovali. Workshopy se mohou konat dle zaměření v období 3 týdnů před konáním veletrhu a týden poté.

Doplňkové aktivity

 • Inzerce pracovních pozic na webu VŠCHT (900,–)
  Zveřejnění pracovní nabídky na webu školy po dobu 1 měsíce od dne konání veletrhu.

Jak si objednat účast na veletrhu?

 1. Přihlašte se do svého účtu (nahoře vpravo), případně proveďte registraci Vaší společnosti (nezbytné k vytvoření objednávky na tomto eshopu).
 2. Vyberte vhodnou variantu účasti na veletrhu a dejte VYBRAT.
 3. Vyberte případné doplňkové služby, například: “Talk show “ nebo “vystavující navíc” a dejte opět VYBRAT (položka se přičte k objednávce)
 4. Klikněte na košík (úplně nahoře), napište nám případné požadavky na fakturaci, například číslo objednávky, a dokončete objednávku.
 5. Vygenerovanou objednávku podepište a nahrajte zpět ve svém profilu („můj účet“ ⇒ „Přehled objednávek“), případně ji pošlete na email cr.vscht@iaeste.cz.

Celková objednávka je součtem objednaných položek. Objednávku, se kterou jste spokojeni, můžete odeslat. Odeslanou objednávku je poté ještě potřeba podepsat, naskenovat a nahrát zpátky do tohoto systému.

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…