Veletrh iKariéra VUT v Brně 2021

Datum konání: 13. 04. 2021

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra v Brně je jeden z největších projektů studentské organizace IAESTE. Firmám tento veletrh umožní osobní kontakt s potencionálními zaměstnanci, studentům rozšíří povědomí o možnostech uplatnění a požadavcích ze strany zaměstnavatelů. Veletrh iKariéra má v Brně dlouholetou tradici a bude se konat již 26. rokem a to v areálu Fakulty podnikatelské VUT v Brně. Díky vstupu zdarma pro všechny návštěvníky, přichází na veletrh každoročně až 3500 studentů různorodých technických oborů nejen z VUT v Brně.

Při vstupu obdrží každý návštěvník brožurou Průvodce veletrhem. Součástí veletrhu je bohatý doprovodný program se soutěží o zajímavé ceny. Studenti a absolventi mají také příležitost konzultovat svůj životopis a LinkedIN s personalisty zúčastněných firem a nechybí ani možnost relaxace ve FUN zone.

Možnosti účasti: Přímá účast
• Standardní účast (stánek 1,5 × 2,5 m; strukturovaná strana v Průvodci veletrhem)
• Standardní účast + kreativní strana v Průvodci veletrhem

Nepřímá účast
• Standart (strukturovaná strana v Průvodci veletrhem)
• Standart + Kreativní strana v průvodci veletrhem

Ukázka průvodce veletrhem

Na veletrhu iKariéra v Brně se setkáte nejen se studenty následujících fakult:

Fakulta architektury – FA Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií – FEKT Fakulta chemická – FCH Fakulta informačních technologií – FIT Fakulta podnikatelská – FP Fakulta stavební – FAST Fakulta strojního inženýrství – FSI Fakulta výtvarných umění – FaVU a Ústavu soudního inženýrství – ÚSI

Uzávěrka registrace proběhne po naplnění kapacity veletrhu.

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…