(ZRUŠENO) Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni 2021

Datum konání: Letos se neuskuteční

Vážená paní, Vážený pane,


kvůli nepříznivé situace a opatření ohledně epidemie COVIDu Vám s lítostí musíme oznámit, že Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni se letos neuskuteční, avšak nezahálíme. Připravujeme pro Vás celorepublikový Online veletrh iKariéra, který se uskuteční na našich webových stránkách ikariera.cz. 

Více informací o projektu zde: https://projekty.iaeste.cz/…-ikariera-cz 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové jakub.cernohous@iaeste.cz 

Děkujeme za pochopení

Za IAESTE ZČU Plzeň,

Jakub Černohous

CR managerProfilujte se na největším veletrhu pracovních příležitostí zaměřeném na studenty a absolventy VŠ. Veletrh se koná přímo v kampusu Západočeské univerzity v areálu na Borech. Očekávaná návštěvnost je 4 000 studentů a absolventů.

Co s veletrhem souvisí? Průvodce veletrhem, masivní propagace po Plzni a na univerzitě, podpora univerzitou a městem, příprava studentů na veletrh (přednášky na téma psaní životopisů, motivačních dopisů a oslovování společností na veletrhu). Na veletrhu se pak snažíme maximálně usnadnit studentům orientaci – elektronické kiosky, mapky, barevná rozlišení a mnoho dalšího. Každý rok se posouváme dál.

Prostory pro prezentaci vystavovatelů jsou: fakulta elektrotechnická, strojní, knihovna a fakulta aplikovaných věd (budova NTIS). Akce je spolupořádána SUS ZČU a zaštítěna rektorem ZČU.

Účast na veletrhu je možná v následujících formách:

Přímá účast na veletrhu

 • Standardní účast – zahrnuje zajištění stánku 3×1,5 m se stolkem a třemi židlemi, bezdrátové připojení k internetu, celodenní občerstvení a strukturovanou­/kreativní stranu v Průvodci veletrhem (ukázka).
 • Program plus – Máte zájem o nadstandardně velký prostor pro vlastní stánek či větší, nadstandardní stánek od nás? Rádi byste si od nás nechali udělat polep stánku či máte jiné speciální požadavky? Napište nám, bližší informace zašleme na vyžádání.
 • Přednáška – profilujte se mezi studenty pomocí 20 minut trvající prezentace v místnosti se 40–50 místy. Účast studentů není garantována a počet prezentací je omezen. V roce 2015 průměrně navštívilo přednášku 18 studentů. Počet prezentujících firem je omezen.

V případě zájmu o dvojstánek Vás žádáme, abyste si objednali k vybrané účasti druhou standardní účast se strukturovanou stranou (umístění druhého stánku). Možnost dodatečného objednání po uzávěrce už nebude možná. 

Nepřímá účast na veletrhu

 • Účast formou strukturované strany v Průvodci veletrhem (4.000 výtisků + elektronická verze).
 • Účast formou kreativní strany v Průvodci veletrhem. (4.000 výtisků + elektronická verze).

Něco navíc

Pomocí partnerství s IAESTE si můžete zajistit na všechny naše veletrhy: prioritní rezervaci stánku, nadrozměrný stánek, loga na materiálech veletrhu či přednášku zdarma.

Na veletrhu se setkáte se studenty fakult:

 • Fakulta elektrotechnická
 • Fakulta strojní
 • Fakulta aplikovaných věd
 • Fakulta ekonomická
 • Fakulta umění a designu
 • Fakulta právnická
 • Fakulta filozofická
 • Fakulta pedagogická
 • a studenty Ústavu jazykové přípravy a Zdravotních studií.

Video z ročníku 2019

>

Odkaz na Průvodce veletrhem 2019

Seznam zúčastněných firem z roku 2019

Uzávěrka registrace na veletrh je 1. února 2021. Kapacita veletrhu je omezená. Registrujte se proto co nejdříve.

Jak účast na veletrhu probíhá? Po zaslání podepsané objednávky jste oficiálně registrovaní. Na přelomu ledna/února obdržíte první infomail, kde mimo jiné budete vyzváni k vyplnění formuláře a zaslání materiálů pro Průvodce veletrhem. Všechny další podstatné informace obdržíte následujícími 2–3 infomaily, není tedy třeba se strachovat, vše se v čas dozvíte. 9.3.2021 proběhne rezervace stánků a týden před veletrhem obdržíte podrobné informace ke dni konání veletrhu.

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…