Diář studenta 2024 ve Zlíně

Datum konání: 16. 09. 2024

Diář studenta nabízí vynikající pomůcku pro plánování semestru, povinností, zápočtů a zkoušek pro studenty všech zlínských fakult. Diář navíc nabízí možnost plánovat svou kariéru a spolupráci se zaměstnavateli. Vychází v podobě praktického tištěného Diáře (náklad je 3 000 kusů), který je výbornou pomůckou při každodenní agendě, v kombinaci s elektronickým diářem, který zapisuje akce studentům přímo do jejich elektronických diářů v mobilu či v laptopu. Je to také efektivní místo pro nabídky praxí a stáží u předních zaměstnavatelů. Řada z nich také nabízí částečné úvazky nebo přímo zaměstnání jak po skončení studia, tak při studiu. Zaměstnavatelé zde také upozorňují na důležité termíny výběrových řízení, ale také na dny otevřených dveří, náborů a pohovorů ve své firmě.

Tištěný Diář studenta vyjde: 16. září 2024 v nákladu 3.000 kusů

Uzávěrka objednávek či smluv: 2. srpna 2024

Uzávěrka dodání grafických podkladů pro tisk: 9. srpna 2024

Uzávěrka dodání grafických podkladů pro web a události v kalendářích: 9. září 2024 (lze použít podklady z tisku)

Výběr vhodné inzertní strany v tištěném Diáři studenta + www.diarstudenta.cz

Varianta K1 je kreativní strana v libovolném zpracování inzerenta.

Požadavky na grafické podklady varianty K1 a K2. Stranu požadujeme ve formátech *.pdf, *.ai, *.eps, *.tif tiskové kvality rozlišení 300 dpi (CMYK).

  • Varianta K1 – celá strana (rozměry obrázku 115 mm šířka x 160 mm výška) + 5 mm spadávka
  • Varianta K2 – půl strany (rozměry obrázku 115 mm šířka x 80 mm výška) + 5 mm spadávka

Elektronický Diář studenta – www.diarstudenta.cz

Elektronický diář studenta je plně responzivním webem, který lze plně zobrazit na jakémkoliv zařízení. Navíc, má řadu funkcí, které studentům pomáhají organizovat svůj kariérní život. Portál nabízí přehled zaměstnavatelů, kteří by rádi spolupracovali se studenty jednotlivých fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Příkladem zajímavého profilu může být MIELE, který zahrnuje seznámení se s firmou, multimediální soubory videa a fotogalerie a také seznam událostí, které nabízí do spolupráce se studenty. Zajímavou funkcionalitou je kromě kalendáře také timeline, a konkrétní události, které jsou zobrazeny na portále. Navíc, všechny tyto události najdou studenti i ve svém mobilu, protože si prostřednictvím webCal a iCal mohou nahrát vybrané kalendáře.

Příklady profilů MIELE, Continental, Edhouse, B2A, příklady událostí Continental, MIELEB2A

Požadavky pro grafické podklady na portále www.diarstudenta.cz

  • Základní rozměr pro profilovou fotku použijeme z tiskové strany. Tak se fotografie zobrazí v základním přehledu firem. Stránky www.diarstudenta.cz jsou plně responzivní.
  • Logo požadujeme ve formátech *.jpg, *.png, webové kvality rozlišení 150 dpi (RGB). Základní rozměr loga doporučujeme 500px šířka x 500px výška.
  • Formát obrázků do fotogalerie požadujeme ve formátech *.jpg, *.png, webové kvality rozlišení nejméně 96 dpi (RGB). Základní rozměr loga doporučujeme 1920px šířka x 1080px výška.
  • Videa požadujeme takzvaně embedovaná (vnořená), tedy umístěná vašem firemním na youtube či vimeo, pouze s odkazem na patřičné video, typu: youtu.be/2_CRa­ZilZ5o . Tento odkaz vložíme do profilu. Pokud video změníte, automaticky se změní i na vašem profilu. Základní rozměr videa doporučujeme 1920px šířka x 1080px výška.

Jak postupovat při objednání projektu?

  1. vyberte vhodnou variantu strany pro tištěnou verzi Diáře a dejte VYBRAT
  2. vyberte případné rozšíření profilu na portále Diář studenta a dejte opět VYBRAT (položka se přičte k objednávce)
  3. máte obavu z přípravy grafických podkladů? Nevadí, vyberte položku + grafické práce a dejte opět VYBRAT (položka se přičte k objednávce) a my vám grafické podklady zpracujeme na míru.

Celková objednávka je součtem objednaných položek. Objednávku, se kterou jste spokojeni, můžete odeslat. Odeslanou objednávku je poté ještě potřeba podepsat, naskenovat a nahrát zpátky do tohoto systému.

Fotogalerie

 D23

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…