Veletrh iKariéra na VŠCHT v Praze 2024 (Chem-iK)

Datum konání: 16. 04. 2024

Nabídka účasti na veletrhu Chem-iK 2024 na VŠCHT Praha

Zveme Vás na již 28. ročník kariérního veletrhu Chem-iK, který se bude konat jako každý rok na půdě VŠCHT Praha, v Dejvicích a to v úterý 16. dubna 2024. Veletrhu se každoročně účastní více než 2 000 studentů a svou účastí máte možnost studentům lépe přiblížit Vaši firmu a dostat se do povědomí jako možný budoucí zaměstnavatel. Veletrhu se účastní nejen studenti zkušení v rozmanitých chemických odvětvích, ale také studenti informatiky, kybernetiky, ekonomie a managementu. Absolventi VŠCHT se často úspěšně uplatňují na vedoucích a manažerských pozicích.

Tento rok pro Vás opět máme k dispozici rozšířenou nabídku. Věříme, že si vybere opravdu každý. V následujících bodech jsou stručně popsány jednotlivé položky. Podrobnější informace společně s komplexními balíčky za zvýhodněné ceny najdete v detailní nabídce.


Možnosti účasti

Stánek na veletrhu

Stánky nabízíme ve třech možných velikostech, a to Premium, Standard a Basic. Velikost stánku ovlivňuje také lukrativnost umístění a dodatkové služby ke stánku.

Premium účast 43 900,–

zahrnuje v ceně velký stánek, přednostně umístěnou strukturovanou stranu velikosti 1/2 A4 v průvodci veletrhem, catering pro 4 osoby, 1 parkovací místo a 1 inzerci pracovní pozice.

Standardní účast 33 900,–

zahrnuje v ceně střední stánek, strukturovanou stranu velikosti 1/2 A4 v průvodci veletrhem, catering pro 2 osoby, 1 parkovací místo a 1 inzerci pracovní pozice.

Basic účast 23 900,–

zahrnuje v ceně malý stánek, strukturovanou stranu velikosti 1/3 A4, catering pro 1 osobu, 1 parkovací místo a 1 inzerci pracovní pozice.

Místo stánku je přiděleno dle termínu závazné objednávky. V případě zájmu o výběr umístění stánku dle vlastních preferencí je třeba si zakoupit službu přednostní výběr stánku za 5 000,–.

Doplňkové služby ke stánku

Kromě přednostního výběru lze objednávku rozšířit o počet vystavujících (zahrnuje catering pro 1 osobu) za příplatek +600,–/os. a parkovací místo navíc za příplatek +700,– .

Nepřímá účast

Strukturovaná strana v Průvodci veletrhem

Profil firmy na strukturované straně dle předepsaných parametrů. Možnosti rozsahu:

Standard 1/2 A4 7 490,–

Basic 1/3 A4 5 390,–

(orientované na šířku)

Kreativní strana

Pod strukturovanou stranu Standard je dále možnost si za příplatek +2 000,– umístit vlastní grafiku o velikosti 1/2 A4 orientované na šířku.

Pod strukturovanou stranu Basic je dále možnost si za příplatek +1 500,– umístit vlastní grafiku o velikosti 1/3 A4 orientované na šířku.

Rozšiřující služby – Průvodce veletrhem

Rozhovor s absolventem 5 500,–

Ukažte, že absolvent VŠCHT u Vás najde uplatnění. Představte jeho cestu k vysněné práci, 1/2 A4, odpovědi na otázky + logo společnosti a foto.

Článek na volné téma/kreativní strana na A4 11 900,–

Máte jiný nápad nebo myšlenku, kterou byste našim studentům rádi předali? Rozsah dle libosti, základní jednotka – 1 A4. Služba je kapacitně omezena.

Služby – proaktivní zaměstnavatel

Workshop 15 000,–

Naučte studenty, co budou při budování kariéry potřebovat. Ukažte jim, že jejich rozvoj je pro vás důležitý. Pomozte studentům rozvíjet tolik potřebné softskills a manažerské dovednosti. Workshopy se mohou konat dle zaměření v období 3 týdnů před konáním veletrhu a týden poté.

Talk Show 7 500,–

Krátké představení firmy, rozhovor se zástupcem/zástupci firmy vedený moderátorem. Představte Vaši firmu, ukažte, na co se mají potenciální zaměstnanci těšit a co je třeba umět. Ukažte, že zaměstnání u Vás nemusí být jen o dřině, ale i o skvělém kolektivu a spoustě benefitech. Talk Show se koná v den veletrhu.

Přednáška 20 000,–

Představte řešení nějaké případové studie nebo problému, který ve firmě nastal. Předveďte, jak se řeší problémy u Vás. Zaujměte všechny. Nejen budoucí absolventy, ale i studenty mladších ročníků nebo akademické pracovníky. Přednášky se mohou konat dle zaměření v období 3 týdnů před konáním veletrhu a týden poté.

Doplňkové služby

Inzerce pracovních pozic na webu VŠCHT 1000,–

Zveřejnění pracovní nabídky na webu školy po dobu 1 měsíce od dne konání veletrhu.


Jak si objednat účast na veletrhu?

  1. Přihlašte se do svého účtu (nahoře vpravo), případně proveďte registraci Vaší společnosti (nezbytné k vytvoření objednávky na tomto eshopu).
  2. Vyberte vhodnou variantu účasti na veletrhu a dejte VYBRAT.
  3. Vyberte případné doplňkové služby, například: “Talk show “ nebo “vystavující navíc” a dejte opět VYBRAT (položka se přičte k objednávce)
  4. Klikněte na košík (úplně nahoře), napište nám případné požadavky na fakturaci, například číslo objednávky, a dokončete objednávku.
  5. Vygenerovanou objednávku podepište a nahrajte zpět ve svém profilu („můj účet“ ⇒ „Přehled objednávek“), případně ji pošlete na email cr.vscht@iaeste.cz.

Celková objednávka je součtem objednaných položek. Objednávku, se kterou jste spokojeni, můžete odeslat. Odeslanou objednávku je poté ještě potřeba podepsat, naskenovat a nahrát zpátky do tohoto systému.

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…