Veletrh iKariéra Zlín 2024

Datum konání: 03. 04. 2024

Další ročník veletrhu se bude konat ve středu 3. dubna 2024. Veletrh proběhne v prostorách foyer Fakulty aplikované informatiky, ve kterých budou mít zaměstnavatelé příležitost setkat se se studenty fakult aplikované informatiky, fakulty technologické, fakulty managementu a ekonomiky a fakulty humanitních studií.


Veletrh pracovních příležitostí iKariéra IAESTE UTB Zlín ŽIJE!

Veletrh pracovních příležitostí 2024 se bude konat v prostorách Fakulty aplikované informatiky (U5) Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Primárním cílem veletrhu je seznámit studenty se situací na trhu práce a pomoci jim s tvorbou jejich profesního profilu již v průběhu studia. Pro studenty bakalářského i magisterského stupně studia je zajímavá především možnost získání praxe při studiu a také spolupráce na tématech bakalářských a diplomových prací. Univerzita samotná nabízí možnost zapojení zaměstnavatelů do projektu praxe a stáže ve firmách, které jsou mezi studenty stále častěji využívány.

Fotogalerii z posledního ročníku veletrhu iKariéra je výzva! naleznete zde: https://ikarierajevyzva.cz/galerie

Výzvy a soutěže vystavovatelů. https://ikarierajevyzva.cz/vyzvy

Program akce: https://ikarierajevyzva.cz/program

Seznam vystavovatelů: https://ikarierajevyzva.cz/kariera

V současné době na univerzitě studuje více jak 9400 studentů. Každý rok veletrh navštíví přibližně 800 – 1000 studentů technických a ekonomických oborů. V rámci veletrhu je vydáván Průvodce veletrhem pracovních příležitostí IAESTE UTB Zlín, který v průběhu veletrhu, a následně v rámci našich dalších akcí, budeme distribuovat v nákladu 2000 kusů výtisků. Souběžně poběží také elektronická verze vhodná pro zaslání emailem https://pruvodce.ikarierajevyzva.cz s očekávanou návštěvností dalších 2000 studentů a absolventů. 

Na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně studují studenti šesti fakult následující obory a specializace:

Fakulta technologická

Fakulta managementu a ekonomiky

Fakulta multimediálních komunikací

Fakulta aplikované informatiky

Fakulta humanitních studií

Fakulta logistiky a krizového řízení

 

Program a expozice veletrhu

Veletrh se koná v reprezentativních prostorách U5 Fakulty aplikované informatiky. Expozice zaměstnavatelů nejsou nijak omezeny prostorem, každý zaměstnavatel může použít vlastní stánek. Po domluvě lze použít pro vaši propagaci i další prostory uvnitř a vně fakulty. K dispozici jsou standardně elektrické přípojky i WIFI. Každý zaměstnavatel má rovněž možnost 10 minutové prezentace v rámci foyer veletrhu, může uspořádat soutěže individuálně, nebo se partnersky zapojit do soutěží organizovaných ze strany IAESTE.

Program dne:

9:00 Oficiální zahájení Veletrhu pracovních příležitostí (rektor, děkan, koordinátor veletrhu IAESTE)
9:15 – 15:00 Prezentace společností na stáncích
9:15 – 13:00 Prezentace společností doplněná o doprovodné soutěže
15:00 Předpokládaný konec

Účastí na veletrhu získáváte automaticky jednu strukturovanou standardní stranu v Průvodci veletrhem iKariéra UTB Zlín zdarma. 

Parametry a termíny uzávěrek Průvodce veletrhem iKariéra UTB

  • Formát katalogu: A5 (šířka 148mm x výška 210mm)
  • Náklad: 2.000 kusů výtisků + elektronická distribuce
  • Plánovaná návštěvnost webu: 2.000 čtenářů.
  • Uzávěrka smluv pro veletrh 2024 na UTB ve Zlíně: 28. února. 2024 (pozor! do 28. února 2024 si vyhrazujeme právo na aktualizaci cen u ještě neuzavřených smluv, pokud k tomu vyvstanou závažné okolnosti)
  • Uzávěrka pro zaslání grafických materiálů pro inzerci na UTB ve Zlíně: 28. února. 2024 (v případě individuálních požadavků na grafické úpravy napište o konzultaci)
  • Distribuce katalogu Průvodce veletrhem na UTB ve Zlíně: 3. 4. 2024 – 30. 5. 2025
  • Propagace webové verze Průvodce veletrhem / katalogu: 3. 4. 2024 – 28. 2. 2025

Volba typu inzerce:

Vaše nabídky zaměstnání, brigády, stáže nebo také diplomové práce můžete prezentovat pomocí standardních nebo kreativních stran. Představu o jejich struktuře si uděláte podle Průvodce veletrhem: https://pruvodce.ikarierajevyzva.cz .

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…