iKariéra.cz

Datum konání: celoročně

Profil společnosti

iKariéra.cz se v roce 2020 nejen převlékla do nového kabátu, ale také změnila svůj koncept. Oproti předešlé verzi přináší možnost propagace v online i offline verzi iKariéra.cz. Online verze představuje vysokoškolský pracovní portál www.ikariera.cz, jehož minulá verze dosáhla 13,4 tisíce registrovaných uživatelů, a věříme, že nový web tuto laťku překoná. Novinkou je offline verze, tedy Katalog iKariéra.cz, která je v podobě brožury a počtu 16 000 kusů je distribuována jednou ročně přímo do rukou studentů, kde IAESTE působí.

Online iKariéra.cz

iKariéra.cz je nedílnou součástí jak onlinového, tak i offlinového světa. V části onlinového světa iKariéry.cz se zaměřujeme na to, abyste měli statistiky a data, které vám umožní navázat nové spolupráce či možnosti rozšířit si interakci s vysokoškolským světem. Služby portálu můžete využít po dobu 3, 6 nebo 12 měsíců a můžete je kombinovat dle vašich požadavků. Nová verze našeho vysokoškolského job portálu vám nabízí tři možnosti spolupráce a následujících služeb.


Zlatý profil

• Profil společnosti

• Články od společnosti

• Pracovní nabídky

Stříbrný profil

• Profil společnosti

• Články od společnosti

Bronzový profil

• Profil společnosti


Profil společnosti – Propagace společnosti prostředníctvim portálu iKariéra.cz je vhodná pro všechny společnosti od malých startupů po velký korporát. Profil společnosti vám ušijeme na míru podle vaších požadavků.

Profil společnosti

Pracovní nabídky – Hledáte do společnosti studenty či absolventy technických oborů? V sekcii nabídek prací můžete přímo definovat vámi hledaného kandidáta na pracovní pozici ve vaší společnosti.

Nabídky práce

Články – Způsoby náboru, nejlepší oddělení nebo zajímavý rituál vaší společnosti a mnohem dalšího můžete studentům zdělit prostředníctvim sekce článků na portálu iKariéra.

Články

Katalog iKariéra.cz

Nedílnou součástí online iKariéra.cz je i její tištěná verze, která podporuje onlinový svět a tím se stává doprovodným jedinečným balíkem této služby. Katalog iKariéra.cz bude distribuován v počtu 16000 kusů v průběhu akademického roku studentům technických univerzit.

Druhy inzercí:

Varianta A

Standardní strukturovaná strana

Varianta B

Kreativní strana přesně podle vámi dodaných podkladů

Varianta C

Kombinace strukturované a kreativní strany

Varianta D

Dvě kreativní strany

Vnitřní strana obálky

2. nebo 3. strana obálky

Varianty

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám…